Redgrave Theatre

| Place | Redgrave Theatre, Bristol |
| Event | Sleeping Beauty |
| Size | 50mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Brooch |

| Place | Redgrave Theatre, Bristol |
| Event | Sleeping Beauty |
| Size | 50mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Brooch |

| Event | ABTT Theatre Show, Alexandra Palace, London |
| Gift | Yes |
| Size | 38mm |
| Date | 2023 |
| Fastening | Brooch |
I was too busy to make it to the show this year, but was delighted to be brought a badge from it.
Read more

| Place | The Players Theatre, Thame |
| Size | 26mm |
| Date | 2022 |
| Fastening | Brooch |
Badges: 3