Fritz

| Size | 30 x 28mm |
| Date | 1990s |
| Fastening | Button |
AVM make the Fritz!Box. Almost certainly the badge was picked up at a TMA show.

| Size | 30 x 28mm |
| Date | 1990s |
| Fastening | Button |
AVM make the Fritz!Box. Almost certainly the badge was picked up at a TMA show.

| Size | 55mm |
| Date | 1990s |
| Fastening | Safety pin |

| Size | 38mm |
| Date | 1990s |
| Fastening | Safety pin |
Orange promotional badge.

| Size | 38mm |
| Date | 1990s |
| Fastening | Safety pin |
Orange promotional badge.

| Size | 45mm |
| Date | 1990s |
| Fastening | Safety pin |
Promotional badge, probably from a telecoms trade fair.

| Size | 55mm |
| Date | 1970s |
| Fastening | Pin |
Buzby wants you to make someone happy with a phone call. Go on…
Badges: 6