Alhambra

| Place | Alhambra, Grenada |
| Size | 23 x 23mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Button |

| Place | Alhambra, Grenada |
| Size | 23 x 23mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Button |

| Place | Real Alcázar, Seville |
| Size | 38mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Brooch |

| Place | Real Alcázar, Seville |
| Size | 38mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Brooch |

| Place | Bilbao, Spain |
| Size | 18 x 25mm |
| Date | 2016 |
| Fastening | Button |
Read more

| Place | Pamplona, Spain |
| Size | 18 x 20mm |
| Date | 2015 |
| Fastening | Button |
Famed for its Bull Running but thankfully we weren’t there in bull season but it is also a lovely town in its own right

| Place | Monte Igueldo, San Sebastian |
| Size | 25mm |
| Date | 2015 |
| Fastening | Safety pin |
A beautiful view reached via a funicular railway. well worth a visit.
Badges: 6