Pooh

| Event | Winnie The Pooh Exhibition, Victoria And Albert Museum, London |
| Gift | Yes |
| Size | 39mm |
| Date | 2018 |
| Fastening | Safety pin |

| Event | Winnie The Pooh Exhibition, Victoria And Albert Museum, London |
| Gift | Yes |
| Size | 39mm |
| Date | 2018 |
| Fastening | Safety pin |

| Event | Winnie The Pooh Exhibition, Victoria And Albert Museum, London |
| Gift | Yes |
| Size | 39mm |
| Date | 2018 |
| Fastening | Safety pin |

| Event | Winnie The Pooh Exhibition, Victoria And Albert Museum, London |
| Gift | Yes |
| Size | 39mm |
| Date | 2018 |
| Fastening | Safety pin |

| Event | Winnie The Pooh Exhibition, Victoria And Albert Museum, London |
| Gift | Yes |
| Size | 39mm |
| Date | 2018 |
| Fastening | Safety pin |

| Event | Winnie The Pooh Exhibition, Victoria And Albert Museum, London |
| Gift | Yes |
| Size | 39mm |
| Date | 2018 |
| Fastening | Safety pin |

| Size | 25 x 26mm |
| Date | 2000s |
| Fastening | Button |

| Size | 20 x 26mm |
| Date | 2000s |
| Fastening | Button |
My preference is Classic not Disney (because I knew you’d ask).
Badges: 7