Make Space For Books

| Size | 45mm |
| Date | 1970s |
| Fastening | Pin |
If you’ve seen my house then you’ll know that I have.

| Size | 45mm |
| Date | 1970s |
| Fastening | Pin |
If you’ve seen my house then you’ll know that I have.

| Size | 45mm |
| Date | 1970s |
| Fastening | Pin |
Clearly I didn’t.

| Size | 45mm |
| Date | 1970s |
| Fastening | Pin |
Another of my earliest badges.

| Place | The Bodleian Library, Oxford |
| Size | 32 x 32 mm |
| Date | 2012 |
| Fastening | Safety pin |
We went to see the mediaeval exhibition.

| Place | The Bodleian Library, Oxford |
| Size | 32 x 32mm |
| Date | 2013 |
| Fastening | Safety pin |
It’s worth going along to the free exhibitions at the library.

| Size | 45mm |
| Date | 1970s |
| Fastening | Pin |
On of the earliest badges I have. This is part of a set sold by the local library.
Badges: 6