Wolford Chapel

| Place | Wolford Chapel, Honiton |
| Size | 25mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Brooch |

| Place | Wolford Chapel, Honiton |
| Size | 25mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Brooch |

| Place | Melk Abbey |
| Size | 15 x 15m |
| Date | 2015 |
| Fastening | Button |
A day out at Melk Abbey on a river cruise.

| Place | Paisley Abbey, Glasgow |
| Size | 25mm |
| Date | 2013 |
| Fastening | Safety pin |
Where else can you go that is so beautiful on a damp afternoon in Glasgow?

| Place | Thorney Abbey, Thorney |
| Size | 25 x 25mm |
| Date | 2012 |
| Fastening | Button |
We just happened to be driving past and thought we’d stop to look at this beautiful church.

| Place | Cropredy Church, Cropredy |
| Size | 55mm |
| Date | 2000 |
| Fastening | Pin |
We were passing (well there is a music festival just down the road).
Badges: 5