Raspberry Pi

| Place | Raspberry Pi Shop, Cambridge |
| Size | 24 x 32mm |
| Date | 2023 |
| Fastening | Button |
I have had a lot of fun playing with these little computers, so it is nice to finally get the badge to match.

| Place | Raspberry Pi Shop, Cambridge |
| Size | 24 x 32mm |
| Date | 2023 |
| Fastening | Button |
I have had a lot of fun playing with these little computers, so it is nice to finally get the badge to match.

| Event | Collusion 2019, Cambridge |
| Size | 25mm |
| Date | 2019 |
| Fastening | Pin |
Collusion 2019: An exploration of emerging technology through extraordinary art.

| Event | Collusion 2019, Cambridge |
| Size | 25mm |
| Date | 2019 |
| Fastening | Pin |
We had too little time to explore each artwork properly but each one was a fascinating fusion of art and technology.

| Event | Collusion 2019, Cambridge |
| Size | 25mm |
| Date | 2019 |
| Fastening | Pin |
You also have to love an exhibition that gives you such lovely badges.

| Size | 11mm |
| Date | 2019 |
| Fastening | Button |
This has got to be one of the most understated rebranding exercises ever.

| Place | Anglesey Abbey, Cambridge |
| Size | 20mm |
| Date | 2013 |
| Fastening | Button |
Badges: 6