Redgrave Theatre

| Place | Redgrave Theatre, Bristol |
| Event | Sleeping Beauty |
| Size | 50mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Brooch |

| Place | Redgrave Theatre, Bristol |
| Event | Sleeping Beauty |
| Size | 50mm |
| Date | 2025 |
| Fastening | Brooch |

| Place | SS Great Britain, Bristol |
| Size | 39mm |
| Date | 2019 |
| Fastening | Safety pin |
Read more

| Event | Darsana Prime Anomaly (Ingress), Bristol |
| Size | 26 x 32mm |
| Date | 2019 |
| Fastening | Button |
The Bristol Resistance team logo,which I think is gorgeous.

| Event | Darsana Prime Anomaly (Ingress), Bristol |
| Size | 37mm |
| Date | 2019 |
| Fastening | Brooch |
A Resistance team badge. I’m not entirely sure what it means.
Badges: 4